Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Sensation White pasākums Arena Rīga

Arena Rīga var ietilpināt 14 000 dejotgribētāju vēl varētu saprast, bet kā piespiest viņu visus saģērbties baltās drēbēs, tas noteikti būtu piņķerīgs uzdevums, ja par piemēru nekalpotu sestdienas vakara notikumi. Mazākos un lielākos bariņos deju mūzikas cienītāji, ģērbušies (protams!) baltās drēbēs klejoja Rīgas ielās jau no paša rīta, lai vakarā sapulcētos Arena Rīga un pavadītu tur visu nakti.

Sensation White ideja un pirmais realizācijas mēģinājums nācis no Amsterdamas, kur tas tik ļoti aizrāva apmeklētājus, ka nu jau šī diskotēka - masku balle ir pārvērtusies un reģenerējusies arī citās krāsās un mūzikas ritmos. Savukārt, kas attiecas uz Baltijas valstīm, tad Rīgā šāds pasākums notika pirmoreiz. Tiem, kas pieraduši pie šaurajām un piesmakušajām naktsklubu telpām, tas noteikti bija pārsteigumu pilns vakars, jo izdejoties pie varēja uz nebēdu, bet tiem, kas nāca ne tikai uz deju pasākumu, bet arī tāpēc, ka vēlējās aci pret aci satikties ar pasaules līmeņa mūziķiem, arī šī iespēja tika dota - pasaules klases dīdžeji Tom Novy no Vācijas, Marco V no Nīderlandes, Junior Jack un Kid Creme no Beļģijas, Blank & Jones no Vācijas, Tim Deluxe no Lielbritānijas un mūsu pašu veiksminieks - Electricano no Latvijas. Un tas viss no 21:00 vakarā līdz pat rītam.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV

2007-05-26

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.