Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Double Faced Eels albuma prezentācijas pasākums Sapņu fabrikā

Latvijas zināmākā koledžroka grupa Double Faced Eels izdevusi savu otro studijas albumu Kurš gribēja nogalināt Džuliju nezinu, bet trāpīja mums. Albuma prezentācijas pasākums norisinājās Sapņu fabrikā, piedaloties arī zaļajiem gurķiem - grupai Backyard, orķestrim un go-go meitenēm. NeiZtika arī bez viesmāksliniekiem, kas kāpa uz skatuves kopā ar DFE - šoreiz tie bija Artis Dvarionas un Olga Rajecka.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV 

2007-05-08

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.