Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Grupas Iļģi koncerti 11. novembra krastmalā un Jelgavas baltajos kreklos

Pēc ilgākas klusēšanas grupa Iļģi beidzot sniedza pāri koncertu Latvijas klausītājiem. Pirmais norisinājās Rīgā, 11. novembra krastmalā un bija veltīts Latvijas neatkarībās proklamēšanas gadadienai. Otrais koncerts norisinājās Jelgavā, klubā Jelgavas baltie krekli kā noslēgums Jancīgajiem Tami-Tami neatkarības svētkiem.

Krastmalas koncerts noteikti bija viens no pēdējā laika skatītākajiem un klausītākajiem koncertiem, jo tiešraidē to varēja vērot ne tikai krastmalā, bet arī LTV1, bet klausīties - Latvijas radio. Savukārt Kreklu apmeklētājus paralēli koncertam Iļģi arī izdancināja, jo pirmo reizi Latvijā tika atskaņotas jaunās grupas danču kopozīcijas.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV 

2007-05-04

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.