Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

3. Jancīgie «Tami-Tami» neatkarības svētki

Spītējot rīta lietusgāzēm, aukstajam laikam dienas pirmajā pusē un mainīgajam vējam, jau trešo reizi Jelgavā, picorāna «Tami-Tami» pagalmā norisinājās trešie Jancīgie «Tami-Tami» neatkarības svētki. Šogad programma bija gana plaša - darbojās ikgadējās tūrisma kluba «Remoss» atrakcijas, bija arī «Jundas» dejotāju un dziedātāju uzstāšanās, par īpašo bērnu radošo darbnīciņu aktivitātēm parūpējās «Kanclers», uzmanību īpaši piesaistīja sporta kluba «Alnis» veicinātā jancīgā fotoorientēšanās, bet vakarā muzikāli priecēja ģitārskolas «Peeda» audzēkņi kopā ar grupu «GainFast».

Papildus informācija: sv.lv/tami-tami/ 

Foto: Ainārs Tamisārs

2007-05-04

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.