Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Franču apvienības Birdy Nam Nam un džeza spridzekļu No Jazz koncerts Rīgā, Dzelzceļa muzejā

Apvienība Birdy Nam Nam jeb tulkojumā putnu barība radusies, apvienojoties četriem savstarpēji konkurējošiem dīdžejiem - DJ Need, DJ Pone, Crazy B un Little Mike, lai piedalītos pasaules dīdžeju konkursā (DMC World DJ’s Championships 2002), taču pēc uzvaras tajā dīdžeji nolēma turpināt veiksmīgo sadarbību.

Papildus informācija: http://www.birdynamnam.com

No Jazz izveidojies pirms 2 gadiem, kad satikās 5 dažādi domājoši, entuziastiski un jaunus mūzikas apvāršņus aptvert gribošimūziķi. Viņu ideja bija vienkārša – miksēt ierasto džeza mūziku ar hipnotiskiem ritmiem un mūsdienīgām skaņām – viņu mūzikā akustikas, triphop, jazz, funk un dažādu skaņu jūklis lieliski savienojas ar bungu un basa skaņām.

Papildus informācija: http://www.nojazz.net

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV 

2007-04-27

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.