Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Grupas Iļģi koncerts un aizkulises TradIt! festivālā Groningenā, Nīderlandē

Iļģi pirmoreiz viesojās Groningenas festivālā TradIt!. Tas bija noteikti ļoti nozīmīgs festivāls, jo pulcēja vienkopus ļoti daudz folkmūzikas cienītājus, festivālu organizatorus un mediju pārstāvjus. Paralēli festivālam, grupas dalībnieki aizvadīja lieliskas brīvdienas, ciemojoties Amsterdamā kā arī atpūšoties skaistajā Groningenas pilsētā uz kuru ir nolemts vēl kādreiz arī atgriezties.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV 

2007-04-14

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.