Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Grupas Iļģi koncerti Sankt-Pēterburgā klubā Maina un Sv.Patrika dienas festivālā

Atbildot uz grupas Iļģu ielūgumu spēlēt kā iesildītājiem Latvijā 2006. gada nogalē organizētajā grupas koncertā, Krievijas grupa Reelroad uzaicināja Iļģus uz savu dzimto pilsētu Sankt-Pēterburgu spēlēt koncertu Svētā Patrika dienas festivālā, bet pirms tam nospēlējot mazāku koncertu klubā Maina, kas jau trešo gadu ir ekskluzīva vieta Krievijas ziemeļu galvaspilsētā.

Koncerti bija lieliski. Mūziķi guva lielu atbalstu no skatītājiem un kopējā aura tikai panākta kolosāla, īpaši tiem, kas bija kluba koncertā, jo koncerta otrajā daļā Iļģi iemācīja skatītājiem arī trīs latviešu dančus.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV. 

2007-03-16

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.