Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Picorāna Tami-Tami 3 gadu jubilejas svinības

Picorānam Tami-Tami Jelgavā ir izdevies sasniegt to vecumu, kad par sabiedriskās atpūtas vietu var teikt: «Nekur nepazudīs!». 3 gadu jubilejas svinības norisinājās gan pašā picorānā, gan arī pie kaimiņiem – klubā Jelgavas Baltie Krekli.

Ciemiņus un ikdienas apmeklētājus 8. marta vakarā klubā visupirmām kārtām jau sagaidīja apsargs, kas katru daiļā dzimuma pārstāvi saigaidīja ar tulpēm. Pēcāk sekoja arī muzikālie sveicieni, par kuriem parūpējušies bija Normunds Jakušonoks un Daiga Petkeviča, kas nule Četros Baltos Kreklos Rīgā bija prezentējuši savu pirmo albumu - Dueti - 10 gadu kopīgās raženās muzikālās kopdzīves laikā.

Šī tad nu bija tā īstā reize, kad Tami-Tami bija iespēja ne tikai lietot dažādas ēdamas un dzeramas lietas, bet arī izkustināt kājas dejā, kas pierādījās kā ļoti veiksmīgs pasākums, jo dejot gribētāju netrūka.

Savu artavu pasākumā iegudīja arī lielais kaimiņš - Jelgavas Baltie Krekli, dāvinot Tami-Tami grupas H2O koncertu. Tomēr jāatzīmē, ka paši muzikanti stipri lika vilties. Teju 50 minūšu garās uzstāšanās laikā bija iespēja klausīties dažādu dziesmu kaverversijas, kā arī samocītus, neizteiksmīgus pašu H2O sacerētos skaņdarbus. Tomēr jāatzīmē, ka sanākusī publika tur lielākoties atradās divu iemeslu vadīti: 1) viņi bija uznākuši no Tami-Tami svinībām; 2) tās bija pārlaimīgās mājsaimnieces, kas gaidīja grupas vokālista Jāņa Strapcāna izdvesto «Uzmini nu».

Jāatzīmē, ka tas grupai bija ļoti veiksmīgs triks - noturēt visu to publiku 50 minūtes pie skatuves tikai tā iemesla dēļ, ka 95% tur sanākušo zināja tikai vienu šīs grupas dziesmu, kuru beigās bija jāizlūdzās, lai H2O viņu izpildītu.

Foto un teksts: Sergejs Bižāns, SV.LV. 

2007-03-08

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.