Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Daigas Petkevičas un Normunda Jakušonoka diska Dueti prezentācija Četros Baltos Kreklos

Februāra mēnesis pārsteidzis ne vien ar īpaši ziemīgu laiku, bet arī ar pārsteigumiem no dueta, kas kopā darbojas jau teju desmit gadus - Daiga Petkeviča un Normunds Jakušonoks beidzot ir sarosījušies un izdevuši disku Dueti. Albumā apkopotas Raimonda Paula slavenākās estrādes kopozīcijas, kuras kopš saldajiem astoņdesmitajiem beidzot ir pārdziedātas kvalitatīvā izpildījumā (šeit būtu jāatcerās, cik mīļas šīs dziesmas ir dažādām lauku kapellām). Disks iznācis ar Četru Baltu Kreklu un Pasažieru vilciena atbalstu.

Diska prezentācijas pasākumā Četros Baltos Keklos bija sanākuši daudzi viesi, tai skaitā arī mūziķi un žurnālisti, bet pasākumu ievadīja superpopulārā apvienība Bonoparti.LV, kas kā Latvijas pretendenti uz Eirovīzijas uzvarētāju titulu (tobrīd vēl nezinot, ka ir izvirzīti no Latvijas), reklamēja sevi atbilstošā pasākumā. Jāatzīmē, ka arī Normunds Jakušonoks ir viens no šīs apvienības dalībniekiem.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV 

2007-02-22

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.