Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Агата Кристи (Aghata Cristie) koncerts Rīgā, Sapņu fabrikā

Агата Кристи ir viena no tām daudzajām Krievijas rokgrupām, kuras koncertus Latvijā sagaida kā svētkus. Grupa spēj vienuviet pulcēt gan jauniešus, gan vecāka gadagājuma cilvēkus, jo 18 gadu pastāvēšanas vēsturē jau vairākas reizes ir spējusi nomainīt fanu paaudzes. Grupas dalībnieks Gļebs Samoilovs stāsta: «Šajos gados mēs neesam kļuvuši par superapgarotām personībām, neesam atklājuši jaunas vīzijas - mēs vēl joprojām dziedam par to pašu: par to, kad mums šai pasaulē ir slikti vai labi, neko jaunu neatklājot. Un paldies dievam. Jo, kad cilvēks kļūst apgarots, viņam vairs dziesmas rakstīt nevajag.»

Grupas pietura Rīgā, Sapņu fabrikā iezīmējusies pirms koncertiem Tallinā, Viļņā un Kijevā.

Foto: Sergejs Bižāns, SV.LV

2007-01-26

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.