Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Mofo Latvijas klubu tūres pietura Jelgavas baltajos kreklos

Nedēļas vidus Jelgavas klubu dzīvē allaž bijis dīkdieņu, studentu un netīšām ieklīdušo vakars. Tā arī šoreiz, atnākot uz Jelgavas baltajiem krekliem, līdz pat teju pusnaktij dzērienus pie bāra malkojām dziļā vienatnē, klāt esot vien kārtējās akcijas kārtējām pusapģērbtajām meitenēm, kas šoreiz kārdināja ar kādu superforšu sidru. Bet ne par to ir šis stāsts.

Nopīkstot 00:00 mobilā telefona ekrānā, uz skatuves puskrēslā sāk rosīties pazīstama seja – Edgars Rubenis. Jā jā, tas pats, kas kādreiz savas gaitas aizsāka ar Driving South un turpināja neskaitāmajos projektos. Kopš pirmā ieraksta izdošanas, tagad viņš ir pilntiesīgs Mofo dalībnieks.

Tai pat brīdī arī zālē ne no kurienes pēkšņi piepildās ar cilvēkiem un koncerts var sākties. Kā jau to var nojaust, uz mazās kluba skatuves grupa jūtas daudz brīvāk un nepiespiestāk, salīdzinot ar pēdējo Prāta vētras tūri, kurā Mofo kā iesildītājiem bija par daudz vietas uz skatuves un par daudz cilvēku tai pretim.

Grupas līderis pēc koncerta vēl padalās ar mani iespaidos par to, cik viegli ir uz skatuves tad, kad var darīt tieši tā, kā pats vēlas. Grūti esot bijis tad, kad 4. vidusskolas pūtēju orķestrī uz mežragveidīgā bija atsitieni jāpūš. «Iedomājies, visu laiku jāpūš Do – Do – Do – Re – Do...», pēc koncerta iespaidos dalās Arnis Račinskis.

Viņš arī pačukstēja par Mofo apņemšanos vēl šogad sagatavot jaunu albumu, kas viennozīmīgi priecē.

Foto un teksts: Sergejs Bižāns, SV.LV

2007-01-17

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.