Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Astro'N'Out debijas albuma koncerts Rīgā, Sapņu fabrikā

Sapņu fabrikā 2. decembrī grupa Astro'n'out rīkoja debijas albuma lielkoncertu.

Koncertam bija ieplānots īpašs skatuves noformējums, un vairāku viesmākslinieku uzstāšanās. Grupa plašākai publikai pirmo reizi sniedza šādu īpašu koncertu, kurā prezentēja nupat iznākušo debijas albumu Kuš Kuš.

«Šis koncerts ir nākamais gada nozīmīgākais notikums pēc albuma iznākšanas,» atzīst grupas Astro'n'out mūziķi.

Koncertā piedalījās arī igauņu grupa Under Marie, Goran Gora, ar kuru Astro'n'out pirmo reizi uzstāsies kopā uz vienas skatuves, lai arī mūziķi viens otra muzikālajām gaitām sekojuši līdzi jau sen, bet kulminācijā kopā ar Astro'n'out uz skatuves spēlēja arī stīgu kvartets.

Foto: Sergejs Bižāns

2006-12-02

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.