Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Ģitārskolas Peeda ikgadējais jubilejas koncerts

Ģitārskolas Peeda koncerti jau iegājušies kā neatņemams Ziemassvētku ieskaņas pasākums. Arī šogad koncerts norisinājās Ozolnieku tautas namā (Jelgavas rajons). Kopā ar skolas audzēkņiem uzstājās arī Latvijas poproka skatuves sejas/balsis/instrumenti. Tostarp superslavenās grupas Gain Fast dalībnieki, Astro'n'Out un megazvaigznes un pasākuma īpašie viesi - Jautrais Dzirnavnieks.

Foto: Sergejs Bižāns

2006-12-19

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.