Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Festivāls re:loud Mežaparka estrādē

Jaunā mācību gada sākumu daudzi jaunieši izvēlējās nosvinēt mobilajā festivālā re:loud. šis bija viens no lielākajiem notikumiem par godu 1.septembrim, kurš pulcēja labas mūzikas cienītājus. Festivālu apmeklēja aptuveni 8000 tūkstoši cilvēku.

Mežaparka Lielajā estrādē darbības norisinājās uz divām skatuvēm. Pasākumu uz Lielās skatuves iesāka emocionālā Astro’n’out uzstāšanās, kas izsauca sanākušo ovācijas. Daudzi jaunieši jau līdz ar dziesmu pirmajiem akordiem aktīvi izmēgināja deju laukumu un dziedāja līdzi. Grupa Pērkons, kas uzstājās nākamie, atsauca atmiņā labi zināmas dziesmas. The Hobos priecēja klausītājus ar vienu no retajām uzstāšanās reizēm un grupa tika uzņemta ļoti atsaucīgi.

Uz otrās jeb jauno grupu skatuves tikmēr klausītāji varēja novērtēt grupas Fame, Belij šum un Fame, kas ir portāla draugiem.lv rīkotā mūzikas konkursa uzvarētāji. Dažām grupām uzstāšanās tik plašas publikas priekšā bija pirmreizējs notikums. Atnākušie jaunās grupas labprāt atbalstīja ar ovācijām. Festivālu turpināja populārā grupa Double Faced Eels, kas publiku burtiski uzspridzināja! Gandrīz visi atnākušie labprāt dejoja pie skatuves un dziedāja līdz grupas hītus – Zilais Valis, 16, Krokodils.

Ne mazāk atsaucīgi tika uzņemta arī grupa Autobuss Debesīs, kas izpildīja iemīļotas Imanta Kalniņa dziesmas. Savukārt uz jauno grupu skatuves klausītājus turpināja priecēt dažādu Latvijā šovasar notikušu festivālu laureāti - grupas Vic Anselmo, Junk, Tumors un Green Novice. Festivāla kulminācijā uz skatuves kāpa īpašie viesi – grupa InCulto no Lietuvas. InCulto pārsteidza klausītājus ar savu atraktīvo muzicēšanas stilu un radīja lielisku atmosfēru.

Paralēli uz mūziku priekšnesumiem uz abām skatuvēm, festivāla apmeklētāji varēja izklaidēties arī DJ teltī, kur skanēja mūzika visām gaumēm – sākot no hip-hop līdz pat rokam. DJ teltī uzstājās Latvijā atzīti un jauniešu vidū iecienīti DJ. Apmeklētāji varēja piedalīties arī dažādās atrakcijās un akcijās. Daudzi izmēgināja gokarta trasi, bet citi – piepūšamās atrakcijas.

Festivāla producents Mārcis Gulbis: «Esam gandarīti, ka mobilais festivāls re:loud pulcēja tik daudz interesentu. šis festivāls jau ir kļuvis par tradīciju, kas ik gadu priecē klausītājus ar labu mūziku un gaidītiem mūzikiem. Ir patiess prieks, ka arvien vairāk jauniešu ik gadu izvēlas tieši festivālu re:loud par jaunā mācību gada svinību vietu, kur laiku iespējams pavadīt saturīgi un kārtīgi izpriecāties pie iemīļotas mūzikas.»

Foto: Kristīne Spriedēja.

2006-09-01

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.