Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Jancīgie «Tami-Tami» Neatkarības svētki

Saulainajā 4. maija dienā Jelgavā, pagalmā pie picorāna «Tami-Tami» (Lielā iela 19a), Jancīgajos «Tami-Tami» Neatkarības svētkos kopā ar teju 100 brīvprātīgajiem organizatoriem pasākumu apmeklēja arī vairāk nekā 600 dalībnieku, piedaloties visdažādākajās atrakcijās, mākslinieku darbnīcās, vērojot bērnu un jauniešu deju priekšnesumus, muzicēšanu un modes skates. Ļoti izsmeļoša informācija par pasākuma norisi ir apskatāma svētku mājaslapā: www.sv.lv/tami-tami/

Jau no rīta agruma pasākuma aktīvie dalībnieki: dažādu Jelgavas skolu un brīvā laika nodarbību bērni un jaunieši rosījās pagalmā, gatavojoties savu vienaudžu un viņu vecāku uzņemšanai svētku gaisotnē, bet no pulksten 12:00 aktīvu dalību ņēma arī pasākuma viesi. «Tami-Tami» pagalmā bija apskatāma fotokonkursa «Jancīgākais jelgavnieks» brīvdabas izstāde, viesiem bija iespēja piedalīties savam vecumam atbilstošos pasākumos, bet uz «Tami-Tami» vasaras terases visas dienas garumā notika Jelgavas radošo bērnu un jauniešu priekšnesumi.

Kulminācija bija pulksten 17:00, kad norisinājās grandiozs konkurss «Jelgavas PAC PAC jancīgākais», kurā 11 konkursanti cīnījās par PAŠA PAŠA Jancīgākā titulu.

«Jancīgākā Jelgavnieka» fotokonkursā Kultūras portāla SV.LV specbalvu ieguva Ilmāra Dūrīša bilde «Platais smaids», aktīvākā balsotāja balvu ieguva Ilze (tālrunis 26583xxx), «Zemgales Ziņu» lasītāju balva tika Linardam ar bildi «Dezdemona», bet redakcijas specbalva – Andrim par bildi «Kam negadās!». I.Vesmanes fotostudijas balva tika Denissa bildei «Spelejot boulingaa.. :))», bet pagalma balsojuma «Tami-Tami» balvas: Raimonda bildei «Katram sava pasaule...», Egitas bildei «Elpošanas orgānu pavasara tīrīšana». Par PAŠIEM PAŠIEM Jancīgākajiem tika atzīti Ketija, Egita, Margarita (stilīgo apģērbu demonstrējums); Gatis un Sandris (drosmīgie dziedātāji), Raimonds un Emīls (atraktīvie dejotāji), bet specbalvu piešķīra Aleksandram par monologu «Es nāku no laukiem».

Svētkus organizēja picorāns «Tami-Tami», kultūras portāls SV.LV, piedaloties arī sporta tūrisma klubam «Remoss», «Kancleram» un I.Vesmanes fotostudijai un Draugiem: «Bambino», «Junda», «FitLine», «Radio Zemgalei», sporta komplekss «Zemgale», laikraksts «Zemgales Ziņas».

Foto: Ainārs Tamisārs.

2006-05-04

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.