Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

Stīva Veja koncerts Ķīpsalas hallē tūres «Real Illusions:Reflections» ietvaros. II daļa.

Sajūsmināts par brīnišķīgo Stīva Veija koncertu, bet vēl jo vairāk par Ērika Sardinas uzstāšanos bija ne tikai lielais apmeklētāju pūlis, bet arī fotogrāfu bariņš, kas strādāja koncertā. Tad nu lūk arī vietējais blūza brālis iepriecina ar savu skatījumu uz šo koncertu.

Skatīt vēl: Stīva Veja koncerts Ķīpsalas hallē tūres "Real Illusions:Reflections" ietvaros

Foto: Aigars Lapsa.

2005-10-13

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.