Warning: file_get_contents(http://mrserge.lv/apps/eu_cookie/index.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/sv-ftp/public_html/lib.php on line 239

Kultūras portāls

SV.LV

 

 

StandART singla «Tālbraucēja šofera sapnis» prezentācija

Neformālā gaisotnē, Jelgavas Studentu teātra mazajās, bet mājīgajās telpās, nedēļas nogalē StandART prezentēja savu jauno singlu, kuru līdz šim bija iespēja jau noklausīties šogad, 23. augustā Jaunā rokmūzikas festivāla laikā, bet tagad ir pieejama arī dziesmas video versija.

Bez tējas baudīšanas un draudzīgas atmosfēras, STandART prezentāciju papildināja arī vairāku mūziķu (neskaitot, protams, pašus STandART) uzstāšanās, no kuriem kā «vakara nagla» noteikti ir jāpiemin Pasaules gaisma, kas priecēja ar aptuveni pusstundas ilgo uzstāšanos. Žēl protams, ka tehniski sliktais teātra telpu nodrošinājums neļāva mūziķiem pilnībā izvērsties.

2003-11-22

 

Kultūras portāls SV.LV pašlaik darbojas arhīva režīmā un jaunas fotogalerijas tiek pievienotas tikai retumis. Mēs ļoti ceram, ka kādreiz projekts tiks atjaunots un atkal būs iespēja vienkopus uzzināt, kas notiek kultūras vidē Baltijas reģionā, sekojot notikumiem gan ziņu, gan fotogrāfiju, gan video un audio materiālos.

 

Jebkuras informācijas pārpublicēšana, daļēja vai pilnīga izmantošana bez rakstiskas saskaņošanas ar SV.LV redakciju ir stingri aizliegta. © SV.LV, 2001—2014

Kultūras portāls SV.LV E-pasts: redakcija@sv.lv. Ar lepnumu hostējamies uz VALSTS.LV serveriem kopš 2002. gada. SV.LV dizains un programmēšana — stereovaccine.

Lietām, kas tagad notiek un kā tās notiek ir paredzēts Mr. Serge blogs, tur arī tiek rakstīti jaunumi.